Beraber neler yapabiliriz?

Mutfak Seslerinin kitabını okuyarak başlamak ister misiniz? ’80’lerde geçen çocukluk ve gençlik yıllarımdan esinlendim. Kadınların başrol oynadığı bu roman, mutfak civarında geçiyor. Mutlu zamanlarda veya hüzünlü anlarda mutfağı çok kullanan kadınlar anlatıyor. Göçmen bir aile, kalabalık sofraların etrafında toplanıyor. Dolayısıyla hem geçmişten, hem bugünden tarifler uçuşuyor etrafta. Tatlısından tuzlusuna, ana yemeğinden içkisine. Huzurlu, sakin, mutfak sesleri kulağınızda, annenizi yemek yaparken seyreder gibi.

İsterseniz buradan sipariş edin, isterseniz, ben adresinize ödemeli olarak göndereyim. Onun için, bana adınızı ve adresinizi bir email ile göndermeniz yeterli.

10406704_10155164001780385_557625499781027904_n

Nasıl yardımcı olabilirim?

Misafiriniz var, ve zamanınız yok. Sorun değil. Bana bir email atın, sorunun değil çözümün parçası olayım. Nerede ne derecede yardıma ihtiyacınız varsa, yanınızda olayım. İsterseniz kendim pişirip size sunayım, isterseniz gelip sizin evinizde sizinle beraber pişireyim.

 

 

IMG_6301

 

En basiti, bir tarif, bir yemek denemek istiyorsunuz. Bunun en güzeli hangisidir? İnternette, farklı kaynaklarda çok alternatif tarifler var. Ama hepsini incelemek için, denemek için zaman yok. Yardımcı olabilirim 🙂 Bırakın araştırayım, en güzel tarifi bulayım, deneyeyim, size sunayım.

Birisine, yakınınıza, eşinize dostunuza hediye almanız lazım. Zaman, fikir, alış veriş, pişirmece, ne isterseniz. Konuşalım, çözelim.

Bunlar benim ilk aklıma gelenler. Sizin aklınıza gelen başka konular varsa, konuşalım. 🙂 Bana email adresinizi bırakın yeterli.

 

Sevgiyle kalın.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.